Právě si prohlížíte 30.8. byl mezinárodní den DLC
Foto: blog.playstation.com // Resident evil

30.8. byl mezinárodní den DLC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Včerejší deň bol výnimočný prevažne pre hráčov, ktorí čakali na DLC doplnky do svojich obľúbených hier. Tešili sa prevažne hráči hry Aliens Fireteam: Elite, Dead by Daylight a Back 4 Blood.

Mezinárodní den DLC

Aliens: Fireteam Elite Pathogen DLC je príbehové rozšírenie základnej hry o ktorého detailoch si môžete prečítať v našom článku, ktorý bol zverejnený nedávno. Odohral som DLC a za tých 15 eur to úprimne nestojí. Kto je veľmi veľký fanúšik hry nech si to pokojne kúpi, ale pre niekoho, kto chce zabiť extra herný hodinu a pol v hre tak radšej nech si zahrá ešte raz kampaň alebo sa pozrie na ďalšie dve nové DLC, ktoré vyšli v tento deň.

Ďalej pravidelne každé 3 mesiace pribudne nový chapter do hry Dead by Daylight. Už druhý krát v histórií hry dostávame spojenie značiek Resident Evil a DBD. Chapter s názvom Project W nám prináša Alberta Weskera ako nového killera a taktiež dvoch nových survikov Ada Wong a Rebecca Chambers.

Hráči hry majú možnosť preskúmať novú verziu mapy Racoon City Police department pretože na jej kvalitu sa sťažovalo hne´d niekoľko ľudí. Ja osobne som veľký fanúšik Resident Evil 2 Remake, ale Racoon City mapa v dbd je za mňa najhoršia mapa v hre. Zatial som nemal ten čas odohrať novú verziu tak dúfam, že svoj názor na základe aktualizácie zmením. DLC je dostupné za 12 eur alebo si môžete kúpiť postavy samostatne za hernú menu.

Dalšie rozšírenie, ktoré bolo vydané v rovnaký deň je pre hry Back 4 Blood. Za mňa osobne je to najväčšie dlc v porovnaní s predchádzajúcimi  tromi. Expanzia prináša nový akt číslo 5, nové zbrane a herné karty a na druhej strane pridanie nových nepriateľov určite zhorší plynulý priechod hraním expanzie hlavne na Nightmare alebo na No hope obťažnosti.

Nové veci môžete využiť vo všetkých herných módoch. S rozšírením prišli aj niektoré úpravy hry, ktoré sa týkajú prevažne obťažnosti Nightmare a No hope. Osobne som ešte nehral ani základnú hru, ale myslím si, že developeri Back 4 Blood odviedli viac práce v porovnaní s developermi z Aliens Fireteam. Back 4 Blood: Children of the Worm DLC si môžete kúpiť za 15 eur alebo ak máte annual pass tak ho máte ako súčasť balíka.

Zahrali ste si niektoré z týchto DLC? Plánujete si jedno s nich kúpiť?

Napsat komentář