Právě si prohlížíte Activision Blizzard slaví, pokračování Call of Duty: Modern Warfare II má dorazit již letos
Foto: callofduty.com // Modern Warfare II

Activision Blizzard slaví, pokračování Call of Duty: Modern Warfare II má dorazit již letos

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Activision Blizzard zveřejnil finanční výsledky za minulý rok, které ukazují, že společnost si vedla s Modern Warfare II výjimečně dobře. Letos bychom se mohli dočkat také pokračování.

Call of Duty: Modern Warfare II trhá rekordy

Herní společnost Activision Blizzard zveřejnila finanční výsledky za poslední čtvrtletí minulého roku. Společnost sice nezveřejnila přesné prodejní číslo ani žádné další podrobnosti, avšak úspěch Call of Duty: Modern Warfare II pomohl divizi Activision ve společnosti Activision Blizzard k výraznému nárůstu příjmů o 60%.

Výše uvedené informace jsou důkazem toho, že Call of Duty: Modern Warfare 2 se stalo jedním z nejúspěšnějších her všech dob a že má stále silnou a věrnou fanouškovskou základnu. Activision ve své finanční zprávě dále uvádí, že společnost plánuje uvést „další plné roční premium vydání“ v sérii Call of Duty později v roce 2023. Reportér Bloombergu Jason Schreier ve svém příspěvku na Twitteru uvedl, že se má jednat o pokračování MW2.

V letošním roce se mimo jiné plánuje vydání Call of Duty Warzone Mobile a očekává se, že přinese velký zisk a bude generovat velké množství peněz z mikrotransakcí. Na celou finanční zprávu se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.


Máte rádi sérii Call of Duty? Jaký je váš nejoblíbenější díl? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě.

Napsat komentář