Právě si prohlížíte Activision slibuje podporu Call of Duty Mobile po dlouhou dobu
Foto: callofduty.com/mobile // Zdroj: gamespot.com

Activision slibuje podporu Call of Duty Mobile po dlouhou dobu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Call of Duty Mobile je populární mobilní hra, kterou vyvíjí Activision. Nedávno se však objevily zprávy, že tato hra bude postupně nahrazována jinými tituly.

Call of Duty Mobile zůstane

Studio Activision se snaží uklidnit hráče Call of Duty: Mobile, kteří byli nervózní poté, co byla minulý týden podán právní dokument naznačující plánovaný konec hry. Vývojáři mobilní hry však v posledním příspěvku na Twitteru potvrdili, že plánují pokračovat v podpoře hry a označili ji za důležitou součást celé franšízy.

V oficiálním prohlášení se uvádí, že COD Mobile je „důležitou součástí celé Call of Duty franšízy a celkové mobilní strategie.“ Dále se v prohlášení uvádí, že Activision má v plánu podporovat hru i do budoucna.

Je třeba poznamenat, že hra Call of Duty Mobile je stále velmi populární a má velkou základnu fanoušků. Společnost Activision si je toho vědoma a dělá maximum pro to, aby hráči měli stále co objevovat a hrát. Hráči se tak zatím nemusí obávat, že by přišli o svůj postup.

Hrajete Call of Duty: Mobile? Jaký je váš nejoblíbenější díl této série? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář