Právě si prohlížíte Horizon Forbidden West: Burning Shores se na PS5 ukazuje v plné kráse
Foto: guerrilla-games.com // Horizon Forbidden West: Burning Shores

Horizon Forbidden West: Burning Shores se na PS5 ukazuje v plné kráse

Budúci mesiac vychádza exkluzívne pre PS5 expanzia do hry Horizon Forbidden West. Developeri približujú využitie plného potenciálu aktuálnej generácie hernej konzoly. 

PlayStation 5 sa ukáže v plnej kráse

V Sony už dávnejšie uviedli, že budúce projekty budú zamerané už len pre konzolu PlayStation 5. Prvým takým projektom je kuriózne expanzia a nie plná hra. Burning Shores expanzia vychádza len na PS5 a podľa všetkého využije konzolu úplne naplno.

Herný riaditeľ Mathijs de Jonge sa vyjadril k téme nasledovne: „Horizon Forbidden West je veľmi vizuálna hra, takže prísľub väčšieho výkonu CPU a pamäte znamenal, že budeme môcť do obrazu pridať ešte väčšiu kvalitu; a po hernej stránke som sa najviac tešil, že budem môcť hrať pri 60fps.“ Vyjadril aj nadšenie, že sa developeri nemusia sústrediť na PS4 verziu. Môžu teda pridávať oveľa viac detailov do sveta a s nimi väčšiu škálu farieb.

Expanzia príde na trh 16. 4. 2023. Jeho cena ešte nie je presne stanovená, ale predpokladá sa niekde vo výške 20 EUR. Momentálne okrem prvého traileru, ktoréý si môžete pozrieť nižšie, nemáme nové videá zachytávajúce svet Los Angeles v ktorom sa bude DLC odohrávať.

Plánujete si zahrať Burning Shores DLC? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář