Právě si prohlížíte Aktivisté ze skupiny Just Stop Oil narušili turnaj v Tekken 7
Foto: theupperlip.co.uk // Just Stop Oil

Aktivisté ze skupiny Just Stop Oil narušili turnaj v Tekken 7

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Aktivisté ze skupiny Just Stop Oil nečekaně zasáhli během turnaje v Tekkenu 7 na EGX 2023 a narušili jeho hladký průběh.

Aktivisté narušili turnaj ve hře Tekken 7

Na oblíbené herní události EGX 2023, která patří mezi nejprestižnější a nejnavštěvovanější v rámci Velké Británie, se konal turnaj v oblíbené bojové hře Tekken 7. Během jednoho z hlavních zápasů skupina tří aktivistů z organizace Just Stop Oil nečekaně přerušila hru a zanechala za sebou oranžový nepořádek, který vzbudil šok mezi diváky a účastníky turnaje.

Aktivisty po krátké chvíli odsunuli od z místa činu, ale mezitím stihli své poselství vzkázat světu. V rámci živého vysílání z arény EGX nebyl incident vidět, ale vysílání bylo náhle přerušeno a diváci viděli komentátory s výrazy nesouhlasu.

Po krátké pauze, která trvala 45 minut kvůli úklidu arény, bylo vysílání obnoveno. Skupina Just Stop Oil brzy publikovala video o tomto incidentu na svém oficiálním profilu na platformě X (dříve Twitter). Ve svém oficiálním blogovém příspěvku prohlašovali, že ačkoliv hry mohou přinášet radost a zábavu, nesmíme přehlížet skutečné globální problémy, kterým naše planeta čelí.

Co si o tomto narušení herního turnaje myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář