Právě si prohlížíte Arcane Season 2 odhaluje první teaser trailer
Foto: riotgames.com // ARCANE (Netflix)

Arcane Season 2 odhaluje první teaser trailer

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Netflix vydal první teaser trailer na druhou sezónu svého úspěšného animovaného seriálu Arcane. Trailer naznačuje pokračování příběhu ze světa League of Legends a slibuje premiéru v listopadu 2024.

Arcane Season 2 se představuje

Očekávání fanoušků League of Legends a diváků seriálu Arcane se jistě zvyšuje s blížícím se vydáním druhé sezóny, kterou Netflix plánuje v listopadu letošního roku. Netflix fanoušky potěšil nově zveřejněným teaser trailerem.

První scény v traileru jsou doprovázeny neklidnou hudbou a záběrem na ruku naplněnou červenou tekutinou, což naznačuje spojení s vědcem Singedem, jenž stojí za výrobou drogy Shimmer.

Následně trailer odhaluje postavu monstrózního vzhledu, osvětlenou zeleným světlem a se zvířecími rysy, nad Singedem. Postava může být Warwick transformovaný v důsledku bolestných experimentů.

Celkově tento teaser naznačuje, že druhá sezóna Arcane bude stejně jako první plná napínavých momentů a záhad. Sama série dosahuje na portálu ČSFD úctyhodných 91 %.

Jak se těšíte na druhou sérii? Baví vás tento seriál? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář