Právě si prohlížíte Armored Core VI se ukazuje v novém gameplay videu
Foto: bandainamcoent.eu // Armored Core VI

Armored Core VI se ukazuje v novém gameplay videu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Jedna z očakávaných hier tohto leta nám postupne ukazuje svoje vlastnosti. V najnovšom videu sa môžeme pozrieť priamo na gameplay tejto pripravovanej hry.

Návrat ku koreňom

FromSoftware ešte pred robením známej série Dark Souls pracovali na tejto menej známej sérií hier. Armored Core VI je futuristická hra s nekompromisným súbojovým systémov robotov. Bandai Namco štúdio, ktoré je vydavateľom väčšiny FromSoftware hier pravdepodobne mali záujem o obnovenie klasickej hernej série. Z roho dôvodu sa dohodli na pokračovaní Armored Core VI pričom predchádzajúci diel bol ešte vydaný na PlayStation 3.

V najnovšej hre budeme čeliť novým výzvam, ktoré si pre nás developeri hry pripravili. Nové gameplay video je zo Summer Game Festu a môžeme v ňom vidieť krátke zábery z hry spojené s mechanikou boja. Musíme minimálne vyzdvihnúť úžasný soundtraack, ktorý je pre Japonské hry už takou klasikou. Hra by mala prísť na trh 25. 8. 2023.

Tešíte sa na túto hru od vývojárov Dark Souls? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář