Právě si prohlížíte Assassin’s Creed Codename Red se nám připomíná
Foto: insider-gaming.com // AC CODENAME RED

Assassin’s Creed Codename Red se nám připomíná

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na internete sa objavili nové leaky, ktoré nám prezradia viac z pripravovanej hry zo sveta AC série. Japonský svet sa nám postupne ukazuje vo svojej kráse.

Podoba so staršími dielmi Assassin’s Creed?

Pri tomto diely AC sa hráč dostane do feudálneho Japonska. Budeme mať možnosť hrať dve postavy. Jedna z nich je ninja Shinobi a druhá postava ženská samurajka. Pravdepodobne sa bude jednať o podobný koncept, aký bol pri AC Syndicate. Dočkáme sa teda pravdepodobne aj  rôznych štýlov riešenia misií.  Ninja bude zameraný na tiché riešenie situácie a naopak samurajka bude riešiť všetko priamym štýlom súboja.

Developeri chcú so všetkou pravdepodobnosťou priniesť kombináciu stealth hrania zo starších dielov a k tomu pridali možnosť nového riešenia problémov prostredníctvom sekania všetkých nepriateľov jedného po druhom. Príbeh bude zameraný na obe postavy takže sa dočkáme taktických misií ako aj misií plných chaosu a ničenia.

Hlavným esom v rukáve je samozrejme stále AC Mirage okolo ktorého sa zatiaľ vie stále pomerne málo. Sú tu ale špekulácie, že hra môže dostať ako súčasť ultimate alebo gold edície remake úplne prvého dielu. Uvidíme, či to aj reálne bude pravda.

Ste fanúšikom série Assassin’s Creed? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář