Právě si prohlížíte Assassin’s Creed Mirage sa vrací ke kořenům
Foto: ubisoft.com

Assassin’s Creed Mirage sa vrací ke kořenům

Od roku 2017 sa veľmi populárna herná séria Assassin’s Creed obrátila skôr na otvorený svet. Veľa ľudí zo začiatku bolo skeptických proti tomu rozhodnutiu. Nakoniec AC Origins bola veľmi populárna hra, ktorá dokázala zaujať aj nových fanúšikov prevažne vďaka otvorenému svetu. Bola to príjemná zmena.

Assassin’s Creed Mirage a návrat ke kořenům

O rok neskôr ale bol oznámený nový AC Odyssey. V podstate sa jednalo o ten istý systém otvoreného sveta len sa zmenila oblasť hry z Egypta na Grécko. V tom čase už viac ľudí začalo prosiť o návrat hernej série ku koreňom z obdobia Ezio trilógie alebo aspoň Black Flag. Nestalo sa tak. Vyšiel ďalší open world walking simulator. Tento krát Valhalla už nahnevala hneď niekoľko ľudí.

Hra mala pekné predaje, ale Ubisoft by sa už mal trochu zamerať na Assassin’s Creed, ktorý sa aspoň trochu podobá na pôvodnú hru a nesnažiť sa všetko hádzať do obrovského otvoreného sveta.

Ubisoft nás konečne vypočul! Dnes bol predstavený Assassin’s Creed Mirage. Hra bude podľa všetkého mierna kombinácia Princa z Perzie a pôvodných Assassin’s Creed hier. Čo je podľa mňa vynikajúca správa. Ďalšie informácie sa dozvieme 10.9. kde Ubisoft sľubuje priniesť viac detailov k novej hre.

Verím, že sa vrátia misie so 100% synchronizáciou a zmiznú nezmyselné otázniky na mape. Dúfam, že sa vráti odpočúvanie kľúčových osôb alebo ich sledovanie a následné ukradnutie informácie respektíve poprava sledovanej obete. Chcel by som si zahrať Assassin’s Creed z doby Ezia, ale v modernom prevedení, ktoré poskytujú najnovšie generácie konzol a PC.

Čo poviete na návrat ku koreňom vy? Tešíte sa na nový Assassin’s Creed?

Napsat komentář