Právě si prohlížíte Assassin’s Creed se ještě nějakou dobu nedočká svého stealth spin-offu
Foto: ubisoft.com // Assassin's Creed 1

Assassin’s Creed se ještě nějakou dobu nedočká svého stealth spin-offu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Ubisoft údajně odložil vydání Assassin’s Creed Rift, dalšího dílu zaměřeného na stealth v akčních sérii s rychlým skákáním.

Assassin’s Creed Rift stále v nedohlednu?

Francouzský herní gigant oznámil, že Avatar: Frontiers of Pandora a další neoznámená hra byly odloženy. Uvádí se tak ve zprávě o čtvrtletních výdělcích. Nyní se očekává, že obě hry vyjdou někdy během příštího fiskálního roku společnosti, který začíná v dubnu 2023.

Následná zpráva o naznačuje, že nejmenovaná prémiová hra je ve skutečnosti dalším titulem Assassin’s Creed.  Ubisoft údajně odložil vydání Riftu z února příštího roku na někdy mezi květnem a červnem.  Podle zpravodajské agentury Bloomberg někdo obeznámený s hrou prohlásil, že její vývoj stále zaostává za požadovaným plánem.

Poslední hlavní položkou v sérii Assassin’s Creed je Assassin’s Creed Valhalla, která vyšla v již v roce 2020. Toto poslední zpoždění znamená, že fanoušci budou muset čekat téměř tři roky, než se dostanou k dalšímu dílu populární série.

Zatímco velké mezery mezi pokračováními triple-A jsou mezi vydavateli obvykle samozřejmé, Ubisoft má tendenci se tomu stále vyhýbat.  Série Assassin’s Creed se v podstatě držela ročního plánu vydávání. To, že Ubisoft tentokrát vzdoruje očekáváním, by mohlo poukazovat na víru, kterou vkládá do Assassin’s Creed Infinity – nadcházející platformy pro živé služby, která spojí budoucí položky v franšíze.

Co se týká nadcházejících herních titulů, Ubisoft před nedávnem oficiálně odhalil pirátskou akci Skull and Bones. Těšíte se?

Článek od Martin Kovanda

Napsat komentář