Právě si prohlížíte Assassin’s Creed Valhalla láká na poslední DLC
Foto: ubisoft.com // AC Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla láká na poslední DLC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Assassin’s Creed Valhalla je zatím poslední a největší díl z této dlouholeté série od Ubisoftu. A brzy se tento díl dočká finálního rozšíření.

Assassin’s Creed Valhalla láká na poslední DLC

Série Assassin’s Creed tu je s námi už 15 let a za tu dobu jsme si prošli mnoha časovými obdobími. Prozkoumali jsme renesanční Itálii, starověké Řecko a Egypt, Londýn, Paříž a mnoho dalších úžasných měst a oblastí. Je neuvěřitelné, že série je dílem pouze jediného francouzského studia. A zanedlouho dostane poslední díl z této série své finální rozšíření.

Co přinese nové rozšíření?

Po posledním rozšíření Dawn of Ragnarok pro Assassin’s Creed Vallhala si většina fanoušků pokládala otázku, jak příběh Eivora skončí. Toho se možná dozvíme v posledním DLC s názvem The Last Chapter. DLC bylo oznámeno na poslední konferenci Ubisoftu. Zde se už konečně dozvíme, jaké bylo poslední dobrodružství vikingského válečníka a jaký osud potkal jeho klan. Tohle rozšíření vyjde již 6. prosince na PC, Xbox One, Xbox Series X/S a PlayStation 4 a 5.

Další plány s Vallhalou

To ale nejsou jediné plány, které Ubisoft s tímto dílem má. Poslední adventní víkend (15 – 19. prosince) si budeme moct vyzkoušet Valhallu zdarma, tedy pokud jsme ji doposud nehráli. A před Vánoci nám Ubisoft nadělí vánoční dárek v podobě bezplatného obleku pro naši hlavní postavu. Samozřejmostí budou také slevy na jednotlivé hry v rámci vánočních slev.

Jaký je váš nejoblíbenější díl celé série? Těšíte se na Mirage? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář