Právě si prohlížíte Backbone One – PlayStation Edition je nový level gamingu na mobile
Foto: playstation.com // BACKBONE

Backbone One – PlayStation Edition je nový level gamingu na mobile

Veľa ľudí vrátane mňa neberie hry na mobile ako skutočný gaming. Človek keď chce byť gamer potrebuje buď herný PC alebo hernú konzolu svojej obľúbenej značky.

Backbone One na mobil

V Sony Playstation prostredníctvom nového produktu sa snažia pravdepodobne presvedčiť ľudí aby dali hraniu na mobile šancu alebo aj osloviť hráčov na mobile aby si kúpili ich hernú konzolu a prostredníctvom funkcie Remote Play si konzolové hry užiť na ich mobile. Dňa 28.7. nám v Sony predstavili Backbone One – PlayStation Edition.

Jedná sa o ovládač určený priamo na hranie prostredníctvom mobilného zariadenia konkrétne značky Apple. Hráč môže ovládač napojiť na svoj iPhone a prostredníctvom neho hrať svoje hry. Nie je to ale také samozrejme. Potrebujete k tomu veľmi rýchly internet pretože hry sa Vám budú streamovať do mobilu prostredníctvom PlayStation Remote play.

Backbone One bude samozrejme kompatibilný s mobilnými verziami hier dostupných na Apple play ako napríklad  Genshin Impact, Fantasian, Call of Duty: Mobile.

Kto má obavu o nabíjanie ovládača a strach z miliardy káblov nemusí mať obavy. Ovládač si berie energiu priamo z mobilu takže stačí, že budete mať po ruke nabíjačku na mobil alebo power banku.

Bohužiaľ nie každý si bude mať možnosť si ovládač skúsiť hneď v prvý deň vydania. Na začiatku bude dostupný  v Spojených štátoch, Kanade, Mexiku, Austrálii, Novom Zélande, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Švédsku, Holandsku a Spojenom kráľovstve pričom podľa oficiálneho zdroja budú postupne nasledovať ďalšie krajiny, v ktorých bude ovládač dostupný. Slovensko a ani Česko nie sú na zozname mezdi prvými krajinami, ale dúfame, že si aj naši čitatelia budú môcť skúsiť nový zážitok hrania na mobile čo najskôr.

Aký je Váš názor na remote play na mobile prostredníctvom nového ovládača? Kúpite si Backbone One?

Napsat komentář