Právě si prohlížíte Baldur’s Gate 3 se stává hrou roku a vychází na Xboxu
Foto: baldursgate3.game // Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 se stává hrou roku a vychází na Xboxu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Včera proběhla herní událost The Game Awards, kde nejnovější počin od Larian Studios, Baldur’s Gate 3, získal nejvyšší ocenění, hra roku.

Baldur’s Gate 3 se stává hrou roku

Baldur’s Gate 3 si na včerejším udílení herních oscarů The Game Awards vysloužil prestižní ocenění Hry roku (GOTY) za rok 2023. Po udílení ceny hra nyní rozšiřuje svůj dosah i na konzole Xbox Series X a Series S, navazující na její masivní úspěch na platformách PS5 a PC.

Hra zaznamenala mimořádný úspěch, když byla nominována v osmi kategoriích a nakonec dominovala včerejší ceremonii s šesti vítězstvími. Mezi oceněními, která si Baldur’s Gate 3 odnáší, jsou Game of the Year (hra roku), Cena hráčského hlasu, Nejlepší výkon, Nejlepší podpora komunity, Nejlepší RPG a Nejlepší multiplayer.

Baldur’s Gate 3 si již ode dne vydání získala srdce hráčů po celém světě. To potvrzují extrémně vysoké recenze hry, kde například na platformě Metacritic má hra druhé nejvyšší herní hodnocení po Elden Ring. S vydáním na konzole Xbox Series X/S přichází také pravidelná aktualizace.

Souhlasíte s tím, že se hra Baldur’s Gate 3 stala hrou roku? Sledovali jste The Game Awards? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář