Právě si prohlížíte Baldur’s Gate III láká v novém teaseru na letošní The Game Awards
Foto: https://baldursgate3.game // Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate III láká v novém teaseru na letošní The Game Awards

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

The Game Awards 2022 se kvapem blíží a už během pár dní budeme znát letošního krále videoher. Vývojáři Baldur’s Gate III nám událost připomínají malým teaserem.

Baldur’s Gate III připomíná letošní The Game Awards

The Game Awards jsou „Oscary“ herního průmyslu. Ty nejlepší se dostanou do finálního hlasování, kde hráči vyberou tu jedinou hru roku. A už zítra (8. prosince) budeme znát hru roku 2022. Herní studio Larian nám tuto akci připomíná malým teaserem hry Baldur’s Gate III, ve kterém se objevila jedna z oblíbených postav série.

Co ukázal teaser?

Minutový teaser se točí kolem jedné sochy na náměstí, která je silně zarostlá. Potom do sochy narazí malý kousek meteoru a odhalí její vzhled. Ale kdo je tato postava? Jedná se o známou postavu hraničáře jménem Minsc. Ten v ruce drží svého oblíbeného společníka Boo, který na první pohled vypadá jako obyčejný křeček. Jenže podle Minsca se jedná o vesmírného křečka, který útočí převážně na oči.

Podle komiksové série Legends of Baldur’s Gate se tyto dvě postavy proměnily v kámen, tudíž je možné, že se nové postavy objeví v plnohodnotné verzi hry. Ale to se dozvíme až po finálním vydání.

Minsc nebude pravděpodobně jediná známá postava, která se ve trojce objeví. Už i minulý měsíc fanoušci našli důkazy o druidce jménem Jaheira. Nechme se tedy od studia Larian překvapit.

Těšíte se na The Game Awards? Máte rádi hry od Larianu? Podělte se s námi o svůj názoru do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář