Právě si prohlížíte Banishers: Ghosts of New Eden nás naučí lovit duchy
Foto: dont-nod.com // Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden nás naučí lovit duchy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / PLAYSTATION / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Banishers: Ghosts of New Eden nás zavádí do světa, kde se historie mísí s nadpřirozeným. Co hra přinese?

Banishers: Ghosts of New Eden a lovení duchů

Don’t Nod, francouzské herní studio, které stojí za takovými hity jako Life is Strange, Vampyr, Tell me Why a Remember Me, je známé svým experimentálním přístupem k herním žánrům. Ačkoli některé z jejich her neměly očekávaný úspěch, jejich nový projekt s názvem Banishers: Ghosts of New Eden má potenciál stát se zlomovým bodem v jejich kreativní kariéře.

Příběh

Herní svět nás zavádí do roku 1695 v severní části Spojených států. Hlavními postavami jsou Antea Duarte a Red Mac Raith, zamilovaný pár známý jako lovci duchů. Po tragickém incidentu, kdy je Antea těžce zraněna a stane se duchem, se oba vydávají na dobrodružnou cestu, aby našli způsob, jak ji vrátit zpět mezi živé. Herní příběh nám slibuje hluboký emoční zážitek a odhalení temných tajemství.

Gameplay

Banishers: Ghosts of New Eden je akční RPG s otevřeným světem, který reaguje na rozhodnutí hráče. Soubojový systém je inspirován oblíbenou sérií Arkham Knight. Hráči budou muset získávat nové dovednosti, vybavení a magii, kterou mohou dále vylepšovat prostřednictvím speciálního stromu dovedností.

Datum vydání

Hra se na trh dostane 13. února příštího roku a bude dostupná na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. S velkým očekáváním sledujeme, jaký příběh nám Antea Duarte a Red Mac Raith přinesou a jaká tajemství odhalí.

Zaujala vás tato hra? Napište nám to do komentářů pod článkem nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly novinky ze světa videoher.

Napsat komentář