Právě si prohlížíte Battlefield 2042 opět ožil
Foto: ea.com // BATTLEFIELD 2042

Battlefield 2042 opět ožil

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Posledný Battlefield, sa preslávil hlavne vďaka veľmi slabému začiatku. Hru developeri fixovali niekoľko mesiacov aby bola aspoň trochu hrateľná. Ako je to teraz?

Konečne sa dá hrať?

EA urobilo minulý víkend zadarmo akciu pre hráčov. Mohli si Battlefield 2042 zahrať  na všetkých platformách bez nutnosti hru kúpiť. Najviac sa to  prejavilo na Steame, kde si hru zahralo približne 100 000 hráčov. Išlo hlavne o zvedavosť ohľadom súčasného stavu hry.

Developeri chceli pravdepodobne ukázať verejnosti, že ich hrá už nejakú dobu je plnohodnotne funkčná. Trvalo to ale veľmi dlhu dobu najnovší Battlefield opraviť. Hra vyšla 2 roky dozadu a stále niektorí ľudia preferujú hrať napríklad 10 rokov starší Battlefield 4 pretože je jednoducho lepší.

Uvidíme, či tento zadarmo víkend presvedčil fanúšikov, aby hre dali ešte jedno šancu. Osobne môžem povedať, že hra vyzerá oveľa lepšie v porovnaní s jej slabým vydaním Je to skôr smutné, že dlhoročná séria, ako Battlefield je vydaná v tak zlom stave. Vývoj trval údajne len 13 mesiacov, čo sa prejavilo na jej stave v prvom roku vydania. Hra mala potenciál o ktorý hneď na začiatku prišla. Takže sa nečudujem hráčom, ktorí si radšej zahrajú Battlefield 4ku.

Skúsili ste dať tejto hre druhú šancu cez tento víkend? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář