Právě si prohlížíte Bayonetta se vrátí dřív, než jsme čekali
Foto: platinumgames.com

Bayonetta se vrátí dřív, než jsme čekali

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuJINÉ KONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Bayonetta je série hack and slash mlátiček, ve kterých hrajeme za nebezpečnou čarodějku s dobrým srdce. A po úspěchu třetího dílu další hra na sebe nenechala čekat. Tentokrát to bude trochu jiné, než na co jsme zvyklí. 

Bayonetta se vrátí brzy

Nintendo  nabízí velkou řadu zajímavých titulů. Mezi ně patří třeba série Bayonetta, která má na svém kontě už tři díly. Jedná se o sérii hack and slash mlátiček, ve kterém se ujmeme nebezpečné, ale dobrosrdečné čarodějky Cerezy. A po velkém úspěchu Bayonetta 3 se studio PlatinumGames rozhodlo udělat další díl s touto sexy čarodějkou.

Série prequelů

Vývojáři se rozhodli místo pokračování udělat sérii prequelů. Ano, bude se jednat o příběhové prequely, které nám přiblíží příběh samotné Cerezy, než byla známá pod přezdívkou Bayonetta. Série bude mít označení Origins a první díl nese název: Cereza and the Lost Demon. V té naší hrdince unesou matku a jako malá bezbranná holčička se musí vydat na záchranou misi. Ale na té cestě nebude sama, jelikož ji z nebezpečných situací vyseká její první démonský společník jménem Cheshire. Kam je jejich strastiplná cesta zavede? To se brzy dozvíme.

Samotný vizuál hry vypadá úžasně, jelikož připomíná nádherné a barevné malby smíchané s 3D efekty. Soubojový systém ale bude o dost klidnější a taktičtější, než jsem byli zvyklí, ale to je pochopitelné vzhledem ke stylu hry. Hra by měla oficiálně vyjít 17. března na konzolích Nintendo, což je mnohem dříve, než by se mohlo zdát. Uvidíme, zda se tento nový směr série vyplatí.

Co říkáte na Bayonetta Origins? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server SUPERPAŘMENI.

Napsat komentář