Právě si prohlížíte Beat Saber si zahrajeme i na PS VR 2
Foto: roadtovr.com //

Beat Saber si zahrajeme i na PS VR 2

Jedným z hlavných hardvérov tohto roku pre PS fanúšika je určite PS VR 2. Otázne však ostáva koľko pôvodných PS VR hier si na ňom zahráme. 

Beat Saber – populárne tituly dostanú aj PS VR 2 verziu

Beat Saber je možno najviac ikonickou hrou PS VR kolekcie. Hra pravidelne dostáva zadarmo aktualizácie napríklad v podobe hudobných balíkov. Táto veľmi populárna hra komunity bude dostupná aj pre PS VR2. Kto nevedel tak smutným faktom je, že pôvodní hry pre virtuálnu realitu nie sú podporované na novú generáciu. Nedávno developeri hry Beat Saber potvrdili, že ich hra bude podporovaná aj na novej generácií.

Stále sa na 100% ešte nevie, či bude aktualizácia zadarmo alebo sa bude jednať o samostatnú kúpu akoby novej hry. Stále je možnosť, že hračí, ktorí vlastnia pôvodnú hru dostanú zadarmo verziu pre VR 2ku. Napríklad hra Gran Turismo 7 dostáva aktualizáciu zadarmo.

Sony pravdepodobne chce prilákať viac fanúšikov, ktorí vlastnia pôvodnú zostavu na kúpu novej prostredníctvom vydania obľúbených titulov. Zatiaľ nie je oznámených veľa hier čisto pre novú zostavu. Jedným z najviac očakávaných titulov je Horizon Call of the Mountain, ale je v cene plnohodnotnej hry teda 70 EUR. Čo je pomerne dosť na hru čisto pre virtuálnu realitu takže uvidíme, akú kvalitu hra ukáže.

Plánujete si kúpiť novú zostavu virtuálnej reality? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář