Právě si prohlížíte Blizzard opět pozastavuje výměnu předmětů v Diablu IV
Foto: blizzard.com // Diablo IV

Blizzard opět pozastavuje výměnu předmětů v Diablu IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Blizzard Entertainment se znovu rozhodl zastavit možnost výměny předmětů ve hře Diablo IV. Důvodem jsou problému s duplikací předmětů.

Blizzard pozstavuje výměnu předmětů

Blizzard Entertainment nedávno informoval o dočasném zastavení obchodování s in-game předměty kvůli nalezenému glitchi, umožňujícímu duplikaci těchto předmětů. Jedná se tak již o druhý incident tohoto typu od vydání hry. První problém nastal v srpnu v souvislosti s chybou při ukončení hry.

Nově objevený glitch umožňuje hráčům pozvat své přátele do týmu a následně duplikovat předměty v jejich vlastním inventáři. Po přijetí pozvánky může hráč rychle přistoupit k své truhle a v krátkém časovém intervalu z ní vyjmout uložené předměty. Po chvíli se truhla znovu naplní původními předměty. Tuto chybu hráči využívají k duplikaci zbraní, vybavení i materiálů pro vyvolání bossů.


Na tento problém reagoval Blizzard oznámením na oficiálním fóru o zastavení obchodování v Diablu IV. Tým vývojářů již pracuje na opravném patchi.

Hrajete Diablo IV? Co říkáte na Season of Blood? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Svůj názor také neváhejte napsat na oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář