Právě si prohlížíte Blizzard oslavuje konec roku 2023 velkým výprodejem
Foto: blizzard.com // Holiday Sale

Blizzard oslavuje konec roku 2023 velkým výprodejem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Koncem roku 2023 přichází Blizzard se svým tradičním vánočním výprodejem. Do 1. ledna nabízí slevy až 67 % na vybrané digitální položky, včetně her a doplňků z populárních franšíz jako World of Warcraft, Overwatch 2 či Diablo.

Blizzard spouští slevovou akci Holiday Sale

Blizzard Entertainment zahájil svůj tradiční vánoční výprodej, nabízející slevy na širokou škálu her a doplňků. Slevová akce, která trvá až do 1. ledna příštího roku, poskytuje ideální příležitost pro hráče rozšířit svou herní knihovnu za zvýhodněné ceny.

Mezi hlavní tituly ve výprodeji patří World of Warcraft, který nabízí slevy na různé doplňky, služby a sběratelské předměty, zejména z nedávných expanzí Shadowlands a Dragonflight. Fanoušci série Call of Duty, včetně titulů jako Modern Warfare III a Modern Warfare II, se mohou těšit na výhodné nabídky těchto oblíbených her. Dále série Diablo je dostupná se slevou, a to ve speciální edici zahrnující více titulů.

Pro hráče, kteří mají rádi akční hry, je ve výprodeji také Overwatch 2, s řadou slev na balíčky hrdinů a další doplňky. Lákavou součástí výprodeje je také karetní hra Hearthstone, který přichází s novým zimním balíčkem.

Pro fanoušky sci-fi je k dispozici StarCraft s atraktivními slevami. Další výhodné balíčky zahrnují Blizzard Arcade Collection a speciální balíček v rámci herního veletrhu BlizzCon.

Využijete slevové akce od Blizzardu a nakoupíte si něco? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář