Právě si prohlížíte Blizzard příští týden odhalí mobilní hru Warcraft (aktualizace)
Foto: blizzard.com // Twitter

Blizzard příští týden odhalí mobilní hru Warcraft (aktualizace)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Oblíbené herní studio Blizzard před nedávnem oznámilo datum odhalení své Warcraft mobilní hry. Na co se můžeme těšit?

Blizzard odhaluje novou Warcraft mobilní hru

Herní vývojář Blizzard se v posledních týdnech rozjel. Po odhalení nového datadisku Dragonflight pro World of Warcraft studio také před pár dny oznámilo datum vydání mobilní hry Diablo Immortal. Nyní sami vývojáři naplánovali odhalení další mobilní hry.

Na svém oficiálním účtu herní společnost oznámila datum odhalení nové mobilní hry z Warcraft univerza. Stream je naplánovaný na 3. května 10AM PT (19:00 SEČ). Další informace nejsou k dispozici, zbývá tedy prostor pouze pro spekulace. Co si o tom myslíte vy?

Odhalení nové mobilní hry od Blizzardu budeme sledovat. Jakého žánru se podle vás bude nová hra týkat? Livestream odhalení můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Warcraft Arclight Rumble – aktualizace k 4. 5. 2022

Ti z vás, kteří tipovali žánr tower defense, tak patří velká poklona. Blizzard včera ve večerních hodinách odhalil novou mobilní hru nesoucí název Warcraft Arclight Rumble. Hrdinové z Azerothu se tak utkají v této akční strategické hře na způsob tower defense.

Pokud vás Warcraft Arclight Rumble zaujal, můžete se na oficiálních stránkách zaregistrovat. Co si o nové hře od Blizzardu myslíte?

Napsat komentář