Právě si prohlížíte Blizzard reaguje na kritiku hráčů ohledně dungeonů v Diablu IV
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Blizzard reaguje na kritiku hráčů ohledně dungeonů v Diablu IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Blizzard reaguje na kritiku hráčů bety a obrací se k fanouškům Diablo 4 s prohlášením, že opakující se design dungeonů není finální.

Blizzard a Diablo IV dungeony

Na sociálních sítích byli někteří hráči Diabla IV kritický k repetetivnosti dungeonů v otevřené betě. Fanoušci se rozdělili v názorech na opakující se designy a situace vyústila v reakci ředitele Diabla Joe Shellyho, který odmítl tvrzení, že nedostatek kreativity byl příčinou repetetivnosti.

V rozhovoru pro portál NME uvedl, že beta je omezena na jednu oblast světa, Fractured Peaks, a hráči mají k dispozici pouze určitý počet dungeonů, ačkoliv existuje pět zón na celém světě. Joe Shelly v rozhovoru prohlásil:

Do hry jsme vložili více než 100 dungeonů – mnoho z nich není ve Fractured Peaks. Očekáváme, že při zvyšování úrovně své postavy budete spíše procházet mnoha různými kobkami, než abyste opakovali stále stejný dungeon.

Shelly dále vysvětlil, že dungeon design v Diablo 4 není pouze o zabíjení démonů, ale některé z dungeonů vyžadují, aby hráči umístili určité předměty na oltáře, porazili bosse na konci nebo dokončili speciální události.

Ředitel projektu také dodal, že endgame zážitek v Diablu 4 bude mít větší variabilitu díky mechanismu Nightmare Dungeon, který umožní hráčům upravovat stávající lokality s dalšími afixy pomocí klíčů.

Hráli jste Diablo IV v rámci Early Access? Jaký je zatím váš názor na hru? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Vojtěch

    Za mě pecka a pravděpodobně to bude to nejlepší co z této série vzešlo. Grafika a prostředí je velkolepé a především oceňuji skill tree, vypadá to, že zde bude nekonečné množství možností jak dohrát jednu classu. Klasicky se mi ovšem nelíbí inventář (prostě rukavice nemůžou zabrat stejně místa jako obouručák. V tomhle zůstávám u hardcore inv managementu z d2)

  2. Shtajny

    Nechápu kdo sdílí názor repetitivnosti a už vůbec, proč dneska někdo hodnotí hru v její Beta verzi, kde není dostupný end game. Lidi si hrají na rozumbrady, hlavně PoE fan boys, kteří jsou salty jen proto, že D4 není tak komplikované jako PoE a člověk u toho nemusí trávit půl dne aby si něco vycucal z toho jejich Skill tree. Prostě hra je mířená na jinou cílovku, super příběh, který vtáhne a neskutečná atmosféra. Co nám přinese end game se necháme překvapit.

Napsat komentář