Právě si prohlížíte Blizzard ruší svoji survival hru kvůli problémům s enginem
Zdroj: news.blizzard.com // Blizzard

Blizzard ruší svoji survival hru kvůli problémům s enginem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Blizzard Entertainment zrušil svou ambiciózní survival hru, která byla kódově označena jako Odyssey, kvůli problémům s interně vyvíjeným enginem Synapse.

Blizzard ruší svoji survival hru

Společnost Blizzard Entertainment nedávno oznámila zrušení svého ambiciózního projektu Odyssey, survival hry, která byla ve vývoji několik let. Zrušení projektu přichází v době, kdy společnost Microsoft oznámila propouštění téměř 1 900 zaměstnanců napříč svými divizemi, včetně Xboxu, Activision Blizzard a ZeniMax.

Podle zprávy portálu The Verge a dalších zdrojů, zrušení hry Odyssey způsobilo údajně vývojové peklo spojené s vývojem herního enginu Synapse, který byl původně navržen pro mobilní hry. Rozhodnutí použít Synapse pro Odyssey přivedlo projekt k technickým problémům, což vedlo k jeho nakonec zrušení.

Kromě zrušení hry nesoucí krycí název Odyssey, bylo také oznámeno, že prezident společnosti Blizzard, Mike Ybarra, opouští společnost. Ten se rozloučil se svými sledujícími na sociální platformě X (dříve Twitter).

Co si o tomto dění myslíte vy? Máte rádi hry od Blizzardu? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

 

Napsat komentář