Právě si prohlížíte Blizzcon 2023 se uskuteční již tento týden
Zdroj: blizzcon.com

Blizzcon 2023 se uskuteční již tento týden

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Po dlhej prestávke slovného eventu sa Blizzcon konečne vracia. Tento rok uvidíme program venovaný najnovším hrám od Blizzardu.

Je sa vôbec na čo tešiť?

Je vôbec komunita pripravená na tento event? Stretne sa Blizzcon 2023 s podporou ako pred covidom? Momentálne sme veľmi skeptickí hlavne kvôli poslednému roku, čo sa v spoločnosti stalo. Diablo IV nedopadlo podľa predstáv, čo ale nie je veľký problém oproti Overwatch 2ke. Pokračovanie Overwatchu je momentálne najväčšie klamsto a podvod v histórií herného priemyslu a pravdepodobne aj dlho ostane.

Komunita bola dlhodobo klamaná novou kampaňou, ktorá nakoniec reálne ani poriadne nepríde. Free to play hra priniesla pay to play mechaniku a battlepas, ktorý je z nejakého dôvodu horší ako lootboxy.


Veľmi sme zvedaví, aká bude účasť fanúšikov na tomto predstavení. Samozrejme návštevnosť si porovnáme s posledným ročníkom. Event bude trvať dva dni a to konkrétne 3. – 4. 11. 2023 a bude venovaný prevažne hrám Diablo, Hearthstone Overwatch a World of Warcraft.

Budete tento event sledovať? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář