Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Capcom nabízí Dragon's Dogma 2 k vyzkoušení zdarma

Capcom nabízí Dragon's Dogma 2 k vyzkoušení zdarma

01.07.2024Superpařmen80
Capcom přináší skvělou příležitost pro všechny hráče, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet si RPG Dragon's Dogma 2. Nyní si můžete tuto dlouho očekávanou hru zahrát zdarma.

Pokud jste ještě neměli příležitost ponořit se do světa Dragon's Dogma 2, máme pro vás skvělou zprávu.

Dragon's Dogma 2 po omezenou dobu zdarma

Vývojáři z Capcomu nyní nabízí bezplatnou zkušební verzi této populární RPG hry. Tato nabídka je dostupná na platformách Steam, PS5 a Xbox Series X/S, takže si hru můžete vyzkoušet na své oblíbené konzoli či PC. Limit pro hraní je stanoven na 2 hodiny.


Capcom k této příležitosti uvedl: „V Dragon's Dogma 2 si přizpůsobíte svou hlavní postavu, Arisena, a také vzhled a vlastnosti svého společníka. Abyste mohli své herní hodiny plně využít na dobrodružství, doporučujeme vytvořit Arisena a společníka předem pomocí bezplatného nástroje Dragon’s Dogma 2 Character Creator & Storage.“


A to nejlepší? Hráči, kteří se rozhodnou během zkušební doby hru zakoupit, mohou využít slevu 20 %. Sleva tak umožňuje hráčům pokračovat v dobrodružství za výhodnou cenu.


Neváhejte proto využít této šance. Nezapomeňte se podívat také na seznam her, které dorazí v červenci. Video naleznete níže.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář