Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Červencové hry pro Xbox Game Pass odhaleny

Červencové hry pro Xbox Game Pass odhaleny

01.07.2024Superpařmen490
Microsoft rozšiřuje nabídku Xbox Game Pass o nové hry pro červenec 2024, přinášející širokou škálu herních žánrů

Jak už bývá zvykem každý měsíc, technologický gigant Microsoft opět rozšiřuje nabídku Xbox Game Pass o nové hry pro červenec letošního roku.

Xbox Game Pass na červenec 2024

Červenec je tu a s ním i další možnosti prozkoumat rozmanité herní světy; a to skrze populární předplatné Game Pass. Microsoft před nedávnem odhalil několik her, které dorazí tento měsíc:


  • Flock (16. července): V této hře se ujmete role průvodce hejna ptáků objevujících krásy přírodních scenerií. Inovativní ovládání a relaxační atmosféra jsou jako stvořené pro odpočinek.
  • Magical Delicacy (16. července): Vaření se stává magickým dobrodružstvím, kde jako kouzelník-kuchař musíte zvládnout ovládání nezvyklých surovin k vytvoření neobyčejných pokrmů.
  • Flintlock: The Siege of Dawn (18. července): Akční RPG vás zavede do světa plného bojů s mytickými bytostmi. Vybaveni starou pistolkou a kouzly, čelíte nebezpečím na cestě za spravedlností.
  • Dungeons of Hinterberg (18. července): Neváhejte objevit tajemné podzemní labyrinty plné nástrah, pokladů a legend ve stylu tradičních dungeon crawler her.
  • Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (19. července): Akční adventura inspirovaná japonskou mytologií, kde jako vyvolený bohyní prozkoumáváte mystické země plné nebezpečných stvůr a božských setkání.

Jedná se pouze o výčet některých z her, které dorazí v červenci. Již brzy se jistě dočkáme další aktualizace her.


Nezapomeňte se podívat také ve videu níže na seznam her, které dorazí tento měsíc.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář