Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Datamineři odhalili budoucí sezóny XDefiant od Ubisoftu

Datamineři odhalili budoucí sezóny XDefiant od Ubisoftu

06.07.2024Superpařmen71
Nové informace od dataminerů naznačují, co můžeme očekávat v nadcházejících sezónách hry XDefiant

V posledních dnech se na sociálních sítích objevila řada příspěvků od dataminerů, kteří odhalili plány pro blízkou budoucnost hry XDefiant od Ubisoftu.

Novinky týkající se druhé sezóny XDefiant a další

V sérii obrázků odhalených obrázků datamineři zjistili, že druhá sezóna XDefiant představí frakci Highwayman z hry Far Cry New Dawn. Frakce by měla mít v arzenálu tématický systém věže jako schopnost, ale další podrobnosti zatím nejsou známy. Což je pochopitelné, jelikož Ubisoft teprve před nedávnem spustil první sezónu. Co se týče zbraní pro druhou sezónu, měly by se objevit PP19 (SMG), SPAS (brokovnice) a dosud nepojmenovaný LMG.


Datamineři však nezůstali pouze u druhé sezóny. V několika obrázcích na internetu dali náhled na to, co by mohlo přijít v dalších sezónách. Naznačili, že třetí sezóna představí novou DMR pušku M1A a FAMAS. Avšak může se jednat o chybu v dataminingu, protože M1A je v některých případech označována jako DMR. Zatímco druhá sezóna se zaměří na frakci Highwayman, třetí sezóna se podle informací bude věnovat Assassin’s Creed. Berme však dostupné informace s rezervou, protože Ubisoft dosud oficiálně nepotvrdil žádné z výše zmíněných přídavků.


Aktuálně ve hře probíhá první sezóna, která nabízí k odemknutí operátory GSK z Rainbow Six Siege. S novou sezónou dorazily také nové mapy, zbraně a také ranked systém. Hrajete XDefiant? Jak vás baví? Dejte nám vědět.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář