Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Dragon Age: The Veilguard nabídne nahotu a bude velmi romantický

Dragon Age: The Veilguard nabídne nahotu a bude velmi romantický

11.07.2024Superpařmen54
Ve hře Dragon Age: The Veilguard od BioWare, která dorazí na podzim 2024, se hráči mohou těšit nejen na explicitní nahotu, ale i na pokročilý systém vztahů mezi postavami.

Připravovaná hra Dragon Age: The Veilguard od studia BioWare slibuje bohaté možnosti pro vztahy a romantiku mezi postavami, stejně tak jako explicitní nahotu.

Romance a nahota ve hře Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard, očekávaný přírůstek do populární RPG série od BioWare, se pomalými krůčky blíží k plánovanému vydání na podzim 2024. Hra již poskytla několik ukázek svého příběhu a herních mechanik, ale jedním z nejvíce očekávaných aspektů je systém vztahů mezi postavami, s nimiž se hráči setkají během svého dobrodružství.


BioWare potvrdil, že všichni společníci ve hře mohou být zapojeni do romantických vztahů. Vývojáři z BioWare jsou totiž známí svými zábavnými a zapamatovatelnými společníky, kteří hrají klíčovou roli v příbězích jejich her.


V nedávném rozhovoru pro Game Informer vývojáři vysvětlili, že každý společník v Dragon Age: The Veilguard má určitou úroveň vztahu s hlavní postavou, zvanou Rook. Úroveň vztahu ovlivňuje nejen osobní pocity společníka vůči hráči, ale i jeho schopnosti. Úroveň vztahu lze zvyšovat různými akcemi, jako jsou rozhodnutí během hry, komunikace se společníkem, poskytování pomoci, nebo její absence. Každá z těchto akcí může odemknout body dovedností, které lze využít ve stromech dovedností společníků.


Systém vztahů ve hře ovlivňuje nejen romantické vztahy, ale také přátelství a obecné schopnosti postav. Každá romantická linie je jedinečná a má své specifické fungování. Co se týče nahoty, nový díl série ji nebude opomíjet. Redaktor Game Informer zjistil, že hra obsahuje explicitní nahotu, když se pokusil vytvářet postavu.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář