Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Filmová série Tiché místo se dočká herní adaptace

Filmová série Tiché místo se dočká herní adaptace

17.06.2024Superpařmen75
Filmový hit Tiché místo, který diváky zavedl do postapokalyptického světa plného mimozemských bytostí s vyvinutým sluchem, se dočká své videoherní adaptace. Hra Quit Place: The Road Ahead bude dostupná ještě letos.

Saber Interactive, společnost stojící za projekty jako Space Marine 2 a Jurassic Park: Survival, přichází s herní adaptací filmu Tiché místo pod názvem The Road Ahead.

Horor Tiché místo ve hře

Vývoj hry má na starosti italské studio Stormind Games, známé pro své hororové hry jako Remothered. Hra má podle všeho nabídnout hráčům single-player dobrodružství z pohledu první osoby, které rozšíří svět známý z filmů novým příběhem po pádu lidstva kvůli smrtícím bytostem lovícím podle zvuku.


A Quiet Place: The Road Ahead slibuje napínavé momenty plné ticha a stealth prvků, kde každý vydaný zvuk znamená smrt. Hráči se podle traileru ujmou role mladé ženy, která se musí nejen vyrovnat s přítomností mimozemských entit, ale také s vlastními vnitřními strachy.


Herní adaptace filmové série Tiché místo, kterou režíroval John Krasinski (Kancl), má dorazit ještě letos na PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na pár hodin vydaný trailer se můžete podívat níže.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář