Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Microsoft vydá na Vánoce nové Xbox konzole. O upgrade se však nejedná

Microsoft vydá na Vánoce nové Xbox konzole. O upgrade se však nejedná

22.06.2024Pařmen_MD290
Během letošní prezentace Xbox Showcase 2024 společnost Microsoft oznámila nové konzole ze své série X a S, které vydá letos na Vánoce. Co ale tyto konzole přináší za novinky?

Na letošní prezentaci Xbox Showcase 2024 společnost Microsoft představila nové konzole ze série X a S, které budou uvedeny na trh letos o Vánocích. Jaké inovace tyto konzole přinášejí?

Microsoft vydá na Vánoce nové Xbox konzole. O upgrade se však nejedná


Letošník ročník prezentace Xbox Showcase byl hojně nabitý pořádnými herními tituly, které nás hráče silně nabudily. Ať už se jednalo o nový Doom, State of Decay, Gears of War a mnoho dalších, tak se bylo na co těšit. Avšak bylo tu oznámení, které ne každý čekal. Microsoft totiž oznámil nové konzole Xbox Series X a S, které půjdou do prodeje už letos na Vánoce. Co tyto nové konzole nabídnou?


Malé změny, žádná hitparáda


No, a o jak velký upgrade se jedná? V podstatě jde jen o zvýšení celkové kapacity SSD disků, které dané konzole mají, což je sice fajn, ale nedalo by se to zrovna nazývat upgradem. Nejvíce to lze vidět u nové bílé verze Xbox Series S 1TB - Robot White, která je pouze jinou barevnou verzí Xbox Series Carbon Black, jenž vyšla o rok dříve. Její cena začíná na 350 eurech.


Ovšem trochu zajímavější přírůstkem se stává digitální verze Xbox Series X. Tu by mohli ocenit hráči, jenž preferují digitální distribuci nebo předplatné, ale výkon Series S jim přijde nedostačující. Avšak pozor, nebude se prodávat v klasické černé barvě, nýbrž v bílé, aby zákazník tyto 2 verze dokázal odlišit. Jestli v budoucnu přijde i černá varianta, není na 100% jisté, ale není to vyloučené. Její cena bude začínat na 500 eurech.


A poslední konzole by možná potěšila toho nejnáročnějšího hráče, jelikož má o dost větší paměť než všechny ostatní před ním. Jde o speciální edici Xbox Series X - Galaxy Black edition, která má v sobě 2TB SSD disk, což je na konzole hodně slušné. Navíc tato konzole má speciální designnový potisk, kde na černém pozadí jsou rozmístěné zelené a šedé tečky, které znázorňují hvězdnou galaxii. A takovýto desing má i D-pad na samotném ovladači. Jeho cena začíná na 650 eurech.


To je v podstatě vše, co lze o těchto konzolích říci. Nejedná se o žádnou převratnou revoluci, ale i tak si i ti nejvášnivější hráči budou moci vybrat z nabídky. Pro některé by mohl být lákavý možný upgrade jejich herního zařízení.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář