Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Nintendo Direct se uskuteční již dnes. Na co se můžeme těšit?

Nintendo Direct se uskuteční již dnes. Na co se můžeme těšit?

18.06.2024Superpařmen268
Nintendo stanovilo datum svého nadcházejícího Directu, kde se očekává, že představí nejnovější hry, které mají udržet fanoušky v napětí před uvedením nové konzole.

Očekávaný event Nintendo Direct startuje již dnes. Můžeme se tak těšit na odhalení dalších zajímavých titulů.

Nintendo Direct již dnes

Po období plném očekávání a dohadů konečně přichází oficiální oznámení od Nintenda. Společnost potvrdila datum svého nadcházejícího Directu, který se uskuteční dnes 18. června 2024 v 19:00 středoevropského letního času. Nintendo Direct slibuje zaměření na hry, které mají překlenout dobu do uvedení zbrusu nové konzole. Vysílání má trvat zhruba 40 minut a zaměřit se tak na hry, které dorazí v druhé polovině letošního roku.


Přestože detaily o konzoli Nintendo Switch 2 zůstávají stále utajeny, Nintendo nás rozhodně nechce nechat ve štychu. Místo toho nabídne pestrý mix her, které mají za úkol udržet náš herní apetit. Zatímco konkrétní seznam her zůstává nejasný, je jisté, že dnes večer se dozvíme více o tom, co bude k dispozici již v letošním roce.


Jak se těšíte na Nintendo Direct? Dejte nám vědět. Neváhejte se podívat také na seznam her, které dorazí na Nintendo Switch již tento měsíc ve videu níže.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář