Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Nové DLC Shadow of The Erdtree do Elden Ring: Co očekávat a jak začít?

Nové DLC Shadow of The Erdtree do Elden Ring: Co očekávat a jak začít?

20.06.2024Pařmen_MD239
Nastává ten den, kdy se hráči hry Elden Ring konečně podívají do očekávaného DLC Shadow of The Erdtree. Co na hráče v tomto DLC čeká?

Hráči Elden Ring se konečně dočkali. Dnes je den, kdy se otevřou brány dlouho očekávaného DLC Shadow of The Erdtree. Co však hráče v tomto DLC čeká a jak se do něj mohou dostat?


Elden Ring: Shadow of the Erdtree vychází již dnes


Po dlouhém čekání se dnes hráči hry Elden Ring dočkají vydání očekávaného DLC Shadows of The Erdtree. DLC značně rozšíří už tak rozsáhlou mapu hry. Ale co všechno hráčům nabídne a jak se do něj mohou dostat?

Ve stínu stromu Erdtree


Land of Shadows je tajemné místo skryté ve stínu obrovského stromu Erdtree. První kroky sem udělala bohyně Marika. Jedná se o zvláštní oblast plné temných tajemství, záhad a nebezpečných příšer, které nenechají žádného dobrodruha v klidu. Dominují zde Miquellovi rytíři se svým pánem, jenž se chystá na svůj návrat. Právě toto místo hráči navštíví a budou zde čelit mnoha výzvám.


Podmínky ke vstupu


Vstoupit do tohoto DLC není tak snadné jako v jiných hrách. Musíte splnit určité podmínky. Nejprve je nutné porazit legendárního bosse Starscourge Radahn, který se nachází v jihovýchodní oblasti Caelid, v Redmane Castle. Poté se musíte dostat do Mohgwyn paláce a tam porazit Mohga, pána krve. Následně si stačí promluvit s NPC v této lokaci. Tyto kroky jsou náročné, ale zvládnutelné pro všechny zkušené hráče.


Shadow of the Erdtree by mělo přidat dalších 30+ hodin herní doby do již tak masivního Elden Ring. Cena DLC je 39,99 EUR na Steamu, což je vzhledem k velikosti obsahu přiměřená cena. Nechť Tarnish znovu povstanou a zachrání Lands Between.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář