Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Nový Resident Evil oficiálně potvrzen

Nový Resident Evil oficiálně potvrzen

02.07.2024Superpařmen99
Během nedávného eventu Capcom Next bylo Koshi Nakanishim, režisérem ve společnosti, odhaleno, že je ve vývoji nová hra Resident Evil.

V rámci nedávného Capcom Next přinesl Koshi Nakanishi, zkušený režisér ve společnosti Capcom, novinky týkající se série Resident Evil.

Capcom potvrzuje nový Resident Evil

Po dlouhých měsících spekulací je potvrzeno, že se pracuje na nové hře Resident Evil, která nepůjde cestou remaku, ale nabídne zcela originální koncept. Producent Nakanishi uvedl, že nový titul bude významný, a dodal: „Bylo opravdu náročné rozhodnout, co dělat po Resident Evil 7, ale nakonec jsem našel správnou cestu. Nemohu zatím sdílet žádné podrobnosti, ale věřím, že budete nadšeni, až přijde ten den, kdy budu moci.“


Nakanishi má za sebou dlouhou řadu úspěchů ve společnosti Capcom. Nakanishi má za sebou bohatou kariéru v Capcomu, kde se podílel na několika významných titulech série Resident Evil. Resident Evil 7, často považovaný za jeden z nejlepších dílů série, znamenal zásadní obrat v celé franšíze. Hra přešla na pohled z první osoby a více se zaměřila na hororové prvky než kdykoli předtím.


Poslední originální hra Resident Evil, Resident Evil Village, vyšla ve druhém čtvrtletí roku 2021. Village nabídla hráčům rozlehlejší mapu a otevřenější herní zážitek. Nakanishiho komentáře o významném rozsahu nového titulu naznačují, že se můžeme těšit na ještě širší prostředí, hororové prvky a hlubší herní mechaniky. Na detaily ke hře si ale budeme muset chvíli počkat.

Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář