Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Podzimní a jarní sezóna bude pro Xbox plná hitů, naznačuje Matt Booty

Podzimní a jarní sezóna bude pro Xbox plná hitů, naznačuje Matt Booty

24.06.2024Superpařmen135
Microsoft slibuje, že tento i příští rok přinese mnoho herních novinek. Studia Xbox Game Studios, ZeniMax a Activision Blizzard se připravují na častější vydávání her, což znamená spoustu nových titulů pro hráče.

Po úspěšném Xbox Games Showcase, kde byla představena řada zajímavých titulů, se zdá, že společnost je připravena posunout herní průmysl vpřed.

Xbox vyhlíží skvělé herní období

Microsoft nedávno potvrdil, že jeho herní divize Xbox Game Studios, ZeniMax a Activision Blizzard nabírají tempo v pravidelném vydávání her, což bylo předvedeno na nedávném Xbox Game Showcase. Nedávno konaný event ukázal, že studia jsou více synchronizovaná a připravená dodávat AAA herní zážitky s předvídatelným uvedením na trh.


Matt Booty, prezident Xbox Game Studios, před nedávnem zdůraznil, že společnost dosahuje rytmu vydávání, kterého si vždy přála dosáhnout, a to zejména po akvizicích velkých jmen jako ZeniMax a Activision Blizzard.


Letošní rok tak bude ve znamení rozmanité nabídky nových herních titulů, které zahrnují žánry od simulátorů po akční dobrodružství. Letošní podzim uvede několik vysoce očekávaných her včetně Ara: History Untold a Microsoft Flight Simulator 2024. Bethesda a Activision Blizzard přinesou novinky v jejich sériích Diablo a Call of Duty. Samozřejmě se můžeme těšit i na nového Indiana Jones and the Great Circle či v září na očekávané pokračování hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.


Do jara 2025 Xbox plánuje pokračovat v silné linii vydání. Fable, South of Midnight a DOOM: The Dark Ages jsou jen některé z titulů, které mají potenciál zaujmout hráče po celém světě. Nás hráče také může potěšit fakt, že většina výše zmíněných titulů bude dostupná také v rámci předplatného Game Pass. Microsoft také naznačuje, že může představit další novinky na připravovaném Gamescomu.


Máte konzoli Xbox? Co říkáte na nedávná oznámení na Xbox Games Showcase? Dejte nám vědět a nezapomeňte se podívat na seznam her, které dorazí tento měsíc.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář