Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Přáli byste si další SUPERHOT? Tak to se vám možná zalíbí I Am Your Beast

Přáli byste si další SUPERHOT? Tak to se vám možná zalíbí I Am Your Beast

25.06.2024Pařmen_MD23
I Am Your Beast je rychlá a zběsilá FPS hra od malého studia Stranger Scaffold, která vyžaduje skvělé reflexy a bleskové rozhodování.

I Am Your Beast je hektický boomer shooter od malého studia jménem Stranger Scaffold, kde dobré reflexy a rychlé rozhodování hrají klíčovou roli. Ale co dalšího hra nabízí?


Přáli byste si další SUPERHOT? Tak to se vám možná zalíbí I Am Your Beast


SUPERHOT byla šílená akční FPS, která důkladně testovala reflexy a rychlé rozhodování v napjatých situacích, kde je nedostatek nábojů a zbraní. Bohužel to vypadá, že se dlouho nedočkáme pokračování této hry, a tak fanoušci musí hledat v indie scéně, kde je podobných titulů mnoho. Jedním z nich je například I Am Your Beast od malého studia Stranger Scaffold.


Příběh


Nejprve se podívejme na samotný příběh hry. Hráč se vžije do role tajného agenta Alphonse Hardinga, který je už šest měsíců v důchodu. Jenže po této době je kontaktován, aby splnil jednu "poslední prácičku", která však odstartuje kolotoč událostí, ze kterého se budete muset dostat. Žádná pomoc, žádné zbraně, pouze ruce, nohy, prostředí a vaše vynalézavost.


Gameplay


Jak už bylo zmíněno, I Am Your Beast je primárně boomer shooter FPS střílečka, zaměřená na frenetickou akci, kde jsou důležité vaše reflexy a rychlé rozhodování. Hra je rozdělena do několika menších úrovní, které obsahují jednoduché úkoly, jako je zabíjení určitého počtu nepřátel nebo získání určitého počtu předmětů.

Každou úroveň začínáte stejně, a to bez jakékoliv zbraně či vybavení.


Nepřátelé však mají kapsy plné vybavení, takže není od věci si od nich něco vypůjčit a použít proti nim. Různé pistole, pušky, brokovnice, nože a lékárničky budou vaši jediní přátelé v nepřátelských liniích. Prostředí je pro vás také velkým přínosem, jelikož ho můžete použít proti nepřátelům. Pozor, na splnění úkolů máte omezený čas, takže musíte rychle reagovat. Vývojáři slibují více než 20 unikátních levelů, které otestují vaše reflexy a rychlost uvažování.


Datum vydání a demo

Kdy vlastně I Am Your Beast vychází? Hra bude dostupná na Steamu již 15. srpna tohoto roku. Cena zatím není známa, ale vzhledem k cenám ostatních titulů od tohoto studia by se mohla pohybovat okolo 15 EUR. K dispozici je také demo, kde si můžete hru vyzkoušet.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář