Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

 Připravuje se remaster prvního Dead Rising, co můžeme očekávat?

Připravuje se remaster prvního Dead Rising, co můžeme očekávat?

27.06.2024Pařmen_MD23
Jako blesk s čistého nebe nám společnost Capcom oznámila návrat legendární zombie série Dead Rising novodobým remastrem prvního dílu. Ale co vše se o něm ví?

Jako blesk z čistého nebe nám společnost Capcom oznámila návrat legendární zombie série Dead Rising s novodobým remastrem prvního dílu. Co všechno o něm víme?

Dead Rising Deluxe Remaster

Někdy se na herní scéně stane, že jeden špatný díl, byť i slavné série, může způsobit její ukončení. To však není případ Dead Rising. Letos jsme se dočkali oznámení návratu několika herních sérií, které hráči milovali. Jedním z těchto návratů je i šílená zombie série Dead Rising, která dostane "ultimátní remaster" s názvem Dead Rising Deluxe Remaster. Co jsme se zatím dozvěděli?


Zahaleno tajemstvím


Bohužel, co všechno remaster nabídne, je zatím zahaleno tajemstvím. Nevíme, jestli půjde o čistý remaster na novodobé platformy, nebo zda přinese nějaké změny v hratelnosti či nové mechaniky. Krátký teaser však ukázal vylepšenou grafiku a nového dabéra hlavního hrdiny Franka Westa.


Další informace bychom se měli dozvědět na nadcházející prezentaci studia Capcom, která se koná v pondělí 1. července. Pokud půjde vše po másle, remaster by měl vyjít ještě letos.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář