Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

PS Portal přináší podporu veřejných Wi-Fi sítí a nové funkce

PS Portal přináší podporu veřejných Wi-Fi sítí a nové funkce

19.06.2024Superpařmen99
Nejnovější aktualizace pro PS Portal rozšiřuje možnosti připojení k veřejným Wi-Fi sítím vyžadujícím dodatečnou validaci a přidává vizuální zpětnou vazbu na dotykovém panelu spolu s možností zobrazení procentuální úrovně baterie.

Oznámená aktualizace PS Portal umožňuje připojení k veřejným Wi-Fi sítím s přihlašovacími obrazovkami a přidává vylepšené vizuální efekty na dotykovém panelu i možnost zobrazení stavu baterie.

PS Portal dostává aktualizaci

PS Portal nyní expanduje své možnosti připojení i mimo domov na veřejné Wi-Fi sítě, které mohou vyžadovat dodatečné ověřovací kroky. Nová aktualizace totiž umožňuje uživatelům připojit se k těmto sítím prostřednictvím skenování QR kódu na svých chytrých telefonech nebo tabletech, což je značné zjednodušení oproti tradičnímu zadávání hesel. Ideální připojení pro PS Portal vyžaduje rychlost alespoń 5 Mbps, ale pro optimální herní zážitek je doporučena rychlost 15 Mbps.


V rámci této aktualizace došlo také k inovaci dotykového panelu na 8-palcovém displeji PS Portal. Nově přidané vizuální efekty nyní reagují na dotek uživatele, což zvyšuje jednoduchost ovládání a přispívá k plynulejší interakci během hraní her na dálku.


Další přidanou funkcí je možnost zobrazení procentuálního stavu baterie v horním pravém rohu stavového řádku. Uživatelé mohou tuto funkci podle oficiálního blogového příspěvku aktivovat v rychlém menu pod [Nastavení] > [Systém] > [Baterie], což jim umožní lepší monitorování a plánování doby hraní podle zbývající kapacity baterie.


Vlastníte přenosné zařízení PS Portal? Dejte nám vědět. Nezapomeňte se podívat také na video TOP 5 her, na které se těšíme v letošním roce.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář