Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

The First Descendant se stává aktuálním hitem na Steamu

The First Descendant se stává aktuálním hitem na Steamu

02.07.2024Superpařmen133
Po dvou letech vývoje a úprav vydává NEXON svou dlouho očekávanou hru The First Descendant.

Vývojáři z NEXON Games vydali svůj dlouho očekávaný titul The First Descendant. Hra, která během vývoje prošla intenzivním beta testováním a byla přizpůsobena na základě zpětné vazby více než dvou milionů hráčů, je nyní dostupná jako free-to-play zážitek na různých platformách.

The First Descendant je tady

Hráči si ve hře mohou vybrat z 19 postav, známých jako Descendants, kteří chrání lidstvo před mimozemskými útočníky zvanými The Vulgus. Hra nabízí 14 původních postav a 5 Ultimate Descendants, přičemž tři nové postavy (Esiemo, Enzo a Yujin) přibyly při spuštění. Každá postava přináší unikátní herní styl, například Esiemo se specializuje na výbušniny, Enzo poskytuje podporu dodáváním munice a Yujin má léčebné schopnosti.


Hráči vylepšují statistiky svých postav a vybavení pomocí modulů, kterých je ve hře k dispozici 560. K dispozici je 11 typů zbraní a 22 Ultimate zbraní, které hráči využívají k boji proti nepřátelům. Hra také obsahuje endgame obsah, jako jsou dungeony nazvané Infiltration Operations a velké boss raidy zvané Void Intercept Battles, které nabízejí různé úrovně obtížnosti a možnosti přizpůsobení výzev.


NEXON také revidoval příběh hry na základě zpětné vazby komunity, aby byl více poutavý. Postavy Descendants se nyní objevují jako NPC postavy v rámci příběhové linie a mají vlastní questy, které hráčům umožňují lépe pochopit jejich osobnosti.


The First Descendant se rychle zařadil mezi TOP 10 nejhranějších her na Steamu. V době psaní tohoto článku hru aktivně hraje 151 202 hráčů, přičemž peak dosahuje 229 257 hráčů najednou. Navzdory vysoké hráčské aktivitě jsou však recenze na Steamu smíšené, přičemž pouze 45 % z více než 11 000 recenzí hru doporučuje.


Hru si můžete stáhnout zdarma na PC, stejně jako na konzolích PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Series X/S.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář