Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Ubisoft slaví 20 let série Beyond Good & Evil. Potvrzuje práce na druhém díle

Ubisoft slaví 20 let série Beyond Good & Evil. Potvrzuje práce na druhém díle

25.06.2024Superpařmen60
Při příležitosti dvacátého výročí slavné herní série Beyond Good & Evil, Ubisoft potvrzuje nejen speciální vydání, ale i pokračování dlouho očekávaného titulu Beyond Good & Evil 2.

Projekt, který byl poprvé ohlášen v roce 2016, procházel několika významnými komplikacemi, ale nyní dostává fanoušky naději na brzké novinky.

Beyond Good & Evil 2 stále ve vývoji

Ubisoft nedávno potěšil své fanoušky oznámením vydání Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, čímž oživil diskuze o dlouho očekávaném pokračování, Beyond Good & Evil 2. Projekt vývojáři představili v roce 2016, ale od té doby čelí mnoha překážkám, včetně několika restartů vývoje a změn v managementu. To vedlo k obavám o jeho dokončení.


Na začátku tohoto týdne Ubisoft potvrdil, že vývoj Beyond Good & Evil 2 stále pokračuje. Na oficiálním Twitter účtu hry studio uvedlo, že Beyond Good & Evil 2 je stále ve vývoji a těší se, až se fanoušci dozví více o minulosti Jade v rámci 20th Anniversary Edition.


Hra Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition vychází dnes 25. června a je dostupná na platformách Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC a Nintendo Switch.Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář