Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Xbox Game Pass obohatí v červenci tyto hry

Xbox Game Pass obohatí v červenci tyto hry

03.07.2024Superpařmen127
Microsoft představil novou várku her, které se v nadcházejících týdnech objeví v předplatném Xbox Game Pass

Microsoft oznámil nejnovější přírůstky do své populární herní služby Xbox Game Pass, které uživatele čekají na začátku července.

Červencové Xbox Game Pass hry

V seznamu her se objevují tituly jako Journey to the Savage Planet, který byl původně exkluzivitou pro Stadia a později dorazil i na další platformy. Hru vyvinulo studio Typhoon Studios, založené Alexem Hutchinsonem, kreativním ředitelem Assassin's Creed 3. Hra je známá svým humorem a zábavným sci-fi příběhem.


Dalšími hrami, které se objeví na Xbox Game Pass, jsou Neon White a Tchia, které budou dostupné od 11. července. Neon White je akční hra, zatímco Tchia nabízí poutavé adventurní prostředí. Dále pak budou přidány hry jako Nickelodeon All-Star Brawl 2 a Cricket 24, obě dostupné od 3. července, a Magical Delicacy a Flock, které se objeví 16. července.


Kromě novinek však Microsoft také oznámil, že některé tituly opustí službu Xbox Game Pass 15. července. Mezi nimi jsou Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly, Figment 2: Creed Valley, Sins of a Solar Empire: Rebellion, TOEM a The Wandering Village.


Co říkáte na červencový seznam her? Dejte nám vědět. Podívejte se níže také na seznam her, které dorazí tento měsíc.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář