Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

Xbox Game Pass upravuje ceny za předplatné, změny se dotknou i Česka a Slovenska

Xbox Game Pass upravuje ceny za předplatné, změny se dotknou i Česka a Slovenska

10.07.2024Superpařmen1590
Microsoft oznámil změny ve struktuře cen a plánů svého předplatného Xbox Game Pass, včetně zvýšení cen a zavedení nového, méně nákladného plánu.

Xbox Game Pass, populární předplatné herní služby od Microsoftu, prochází významnými změnami v cenách a dostupných plánech.

Xbox Game Pass mění ceny

Od 10. července budou noví předplatitelé platit aktualizované ceny, zatímco stávající předplatitelé uvidí zvýšení cen 12. září. V Česku se cena za předplatné Xbox Game Pass Ultimate zvýší z 389 na 429 CZK měsíčně. Roční předplatné Xbox Game Pass Core se změní o stovku z 1499 na 1599 CZK. Měsíční cena za PC Game Pass se změní z 259 na 299 CZK. Co se týče Slovenska, cena na měsíční předplatné Ultimate se změní z 14,99 EUR na 17,99 EUR. Roční předplatné se změní z o deset EUR, z 59,99 na 69,99 EUR.


V září přibude také nová, cenově dostupnější možnost s názvem Xbox Game Pass Standard. Tento plán nabídne přístup k titulům Game Pass, ale bez některých výhod balíčku Ultimate, jako jsou hry dostupné hned první den a Xbox Cloud Gaming. Standardní plán bude zahrnovat online multiplayer, některé slevy v obchodě a všechny ostatní funkce plánu Core.


Poslední změnou je postupné ukončení plánu Xbox Game Pass for Console. Tento plán již nebude dostupný pro nové zákazníky a stávající předplatitelé, kteří zruší automatické obnovení, budou muset zvolit jinou možnost, pokud si budou chtít předplatné obnovit. V únoru Microsoft oznámil, že Game Pass má 34 milionů předplatitelů, což představuje pouze 9 milionů nových hráčů za poslední dva roky.


Co říkáte na nové ceny? Dejte nám vědět. Podívejte se také na seznam her, které dorazí tento měsíc.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář