Logo

Superpařmeni

...od Hráčů, pro Hráče...

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

01.07.2024Superpařmen31
Ubisoft před nedávnem vydal svoji free-to-play střílečku XDefiant, která slaví úspěch a má potenciál stát se e-sportovým titulem.

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány.

Ubisoft slaví s XDefiant

Podle Yvese Guillemota, generálního ředitele společnosti Ubisoft, XDefiant za krátkou dobu přilákal více než 11 milionů hráčů. Úspěch hry Guillemot přičítá nejen kvalitě hry, ale i schopnosti týmu naslouchat zpětné vazbě komunity a efektivně reagovat na jejich požadavky a očekávání.


Guillemot tak v nedávném rozhovoru zdůraznil, že klíčem k dlouhodobému úspěchu XDefiantu a dalších titulů je stálá komunikace s hráčskou základnou.


Dle jeho slov má Ubisoft se hrou XDefiant do budoucna velké plány. Guillemot vyjádřil naději, že hra bude neustále aktualizována, aby nabízela stále nový obsah. Dokonce prohlásil, že hru by rád viděl jako seriózní e-sportový titul.


„No, kromě toho, že se (XDefiant) neustále aktualizuje, přináší různé zážitky a optimalizovanou hratelnost, bych ho rád viděl jako seriózní e-sport. Ale opravdu, pro hru jako je tato, neexistují žádné hranice pro její budoucnost. Dělá na ní fantastický tým, který naslouchá hráčům a komunikuje s nimi, což je tak důležité,“ prohlásil CEO Ubisoftu.


Již 2. července vychází první sezóna, která přinese nejen nové operátory, herní režim a mapu, ale také ranked systém a zcela nový battle pass. Hra je dostupná zdarma prostřednictvím Ubisoft Connect. My v redakci hrajeme XDefiant a kromě několika menších nedostatků nás hra velmi baví. Neváhejte nám napsat, rádi si s vámi také zahrajeme.


Na trailer k první sezóně se můžete podívat ve videu níže.


Reklama


Loading...
Loading comments...
Loading...
Loading...
Loading...

Jak se vám líbí náš nový web?

Napsat komentář