Právě si prohlížíte Byl odhalen datum vydání Sniper Elite 5
Image: rebellion.com // Sniper Elite 5

Byl odhalen datum vydání Sniper Elite 5

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Vývojáři z Rebellion včera odhalili nový trailer, ve kterém se dovímáme datum vydání nejnovějšího dílu Sniper Elite 5. Kdy se dočkáme?

Sniper Elite 5 v květnu

Společnost Rebellion včera na svých oficiálních odhalila datum vydání plus možnosti předobjednávky napříč platformami. Podle vývojářů k nám Sniper Elite 5, který je tentokrát zasazený do oblasti druhoválečné Francie, dorazí ve čtvrtek 26. května letošního roku.

Na oficiálním blogu Rebellion se mimo jiné uvádí:

„Nejnovější trailer umožňuje našim dobře vycvičeným rekrutům nahlédnout do akčního příběhu a hlavních postav, které se objeví ve hře Sniper Elite 5, kde elitní střelec Karl Fairburne odhaluje nacistické spiknutí, které má zvrátit průběh druhé světové války s kódovým označením Operace Kraken.“

Ti z vás, kteří se rozhodnou pro předobjednávku, získají také dodatečně oblíbenou misi Target Führer s Adolfem Hitlerem, která nese v nejnovějším díle název Wolf Mountain, neboli Vlčí hora. K dostání je i luxusní edice, která zahrnuje i fyzické artefakty ze hry. K dostání je samozřejmě i season pass.

Vývojáři z Rebellion si mimo jiné chválí také režim kooperace a multiplayer. Dle jejich sdělení se až 16 hráčů může utkat v multiplayeru skrze různé herní režimy.

Těšíte se na nový díl druhoválečné akce z pohledu elitního snipera? Na Release Date Trailer z kanálu GameSpot Trailers můžete podívat níže.

Napsat komentář