Právě si prohlížíte Byl oznámen Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine
Foto: thunderfulgames.com // Dr. Fetus' Mean Meat Machine

Byl oznámen Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine je nový titul studia The Meat, tvůrců legendární skákačky Super Meat Boy. Jenže co tento spin-off hráčům nabídne?

Byl oznámen Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine

Super Meat Boy je animovaná indie hardcore skákačka, která svoji cestu odstartovala již v roce 2010. Tehdy byla velmi populární a patřila mezi první tituly tohoto tipu. Nabídla totiž hráčům krásně napsaný příběh spojený s těžkou výzvou. Hru vyvinulo malé indie studio The Meat a díky nim si dnes hráči mohou zahrát tituly jako Jump King, Pogo Stuck, Celeste nebo třeba naše české Blackhole. A před pár dny toto studio ve spojení se studiem Thunderful Games představily nový titul Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine.

Příběh a gameplay

Hra je spin-off k původní hře z roku 2010 a vypráví příběh hlavní záporák Dr. Fetuse. Ten získal právě získal DNA vzorek Meat Boye a tak mu nic nebrání vytvořit jeho dokonalý klon. No né tak úplně. Jeho vzorek není úplně čistý a tak jeho klony nejsou úplně podle představ. A tak se rozhodne udělat sérii pokusů a úprav aby vytvořil klona podle jeho představ.

Titul je v základu logickou hrou, což je celkem velký odklon od původní série. Z prvních gameplay záběrů jde ale vidět, že hra bude na podobné bázi jako klasický Tetris. Jenže tu jsou značné rozdíly oproti klasice. Jeden z výrazných rozdílů v nové verzi hry spočívá v tom, že hráči již nebudou muset spojovat jednotlivé příšerky vyřádkováním do jedné linie, jako tomu bylo v původní verzi, ale pomocí kombinace barev. Další odlišností jsou nové úrovně, na kterých budou hráči muset čelit pastem a nástrahám a soustředit se na získání co nejvyššího skóre. Vývojáři slibují více než 100 unikátních úrovní, které budou hráčům testovat logické a důvtipné schopnosti.

Hra by měla dorazit během tohoto roku, přesné datum zatím není známé. Těšíte se na Dr. Fetus‘ Mean Meat Machine? Hráli jste původního hru? Dejte nám to vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord Server.

Napsat komentář