Právě si prohlížíte Byl zveřejněn seznam her pro nové PlayStation Plus
Foto: unsplash.com // SONY PLAYSTATION

Byl zveřejněn seznam her pro nové PlayStation Plus

Společnost Sony včera oznámila seznam her, které budou dostupné v nové službě PlayStation Plus. Seznam je opravdu bohatý a nalezneme zde mnoho předních titulů.

Seznam her pro nové PlayStation Plus

Před několika týdny jsme vás informovali o nové službě, která poputuje na konzole PlayStation. Nyní společnost Sony zveřejnila dlouhý seznam na blogu konzole.

Na oficiálním blogu se uvádí:

„Brzy bude spuštěna nová služba PlayStation Plus a jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o první pohled na některé hry, které budou zahrnuty v časovém rámci spuštění…“

Musíme uznat, že seznam her je opravdu nabitý jak starými klasikami, tak novými tituly. Mezi nejnovějšími tituly naleznou majitelé konzolí například Assassin’s Creed Valhalla, Demon’s Souls, Ghost of Tsushima Director’s Cut,  či NBA 2K22.

V seznamu nesmí chybět tituly jako God of War, Days Gone, Returnal, Uncharted, Bloodborne a mnoho dalších. Společnost také v rámci předplatného nabídne časově omezené zkušební verze her.

Nové PlayStation Plus bude mimo jiné obsahovat také řadu her z dílny Ubisoft, což je způsobeno hlavně oznámením služby Ubisoft+ na konzole. Sony se na svém blogu také zavázalo, že postupem času bude seznam obnovován, aby tak hráči měli možnost si vždy zahrát něco nového.

Na celý seznam her se můžete podívat v odkazu výše. V rámci oznámení bylo zveřejněno také video odkazující na novou službu. Video naleznete níže. Těšíte se na nové PS Plus?

Napsat komentář