Právě si prohlížíte Byl odhalen datum konání Summer Game Fest 2022
Foto: unsplash.com // Summer Game Fest

Byl odhalen datum konání Summer Game Fest 2022

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herní novinář a moderátor Geoff Keighley včera prostřednictvím svého Twitteru oznámil datum konání Summer Game Fest pro letošní rok. Na co se můžeme těšit?

Summer Game Fest 2022 zná datum konání

Herní svátek E3 se ke vší smůle nebude konat ani v letošním roce. Útěchu tak můžeme najít v dalších herních konferencích, kterých se dočkáme již za pár týdnů. Kromě Xbox & Bethesda Showcase, PC Gaming Show se můžeme také těšit na Summer Game Fest.

Herní akce Summer Game Fest 2022 proběhne podle všech dostupných informací již 9. června 2 PM EST (20:00 SEČ). Geoff Keighley tak oznámil událost prostřednictvím svého oficiálního účtu na sociální síti Twitter.

Podle všech informací bychom se mohli dočkat odhalení nových her, nových upoutávek, aktualizací ze strany herních vývojářů a producentů, hudební vystoupení a vystoupení dalších významných osobností nejen ze světa gamingu.

Summer Game Fest 2022 také láka hráče ze Spojených států amerických, Kanady a Spojeného království do kin IMAX, kde budou promítat živé vysílání z červnové události i z The Game Awards konané v prosinci.

Těšíte se na herní událost? Další informace naleznete na oficiálních stránkách pořadatele. Na YouTube také vyšla oficiální ukázka lákající na událost. 

Napsat komentář