Právě si prohlížíte Call of Duty: Modern Warfare III představuje změny animací zbraní
Foto: callofduty.com // CoD: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III představuje změny animací zbraní

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Nedávno vydaný Call of Duty: Modern Warfare III se dočkal vylepšení, které se promítly do změny animací zbraní.

Call of Duty: Modern Warfare III dostává vylepšení

Ve světě Call of Duty: Modern Warfare III nastala radostná atmosféra díky nedávným změnám. Hráči po dlouhou dobu vyjadřovali nespokojenost s nadměrně dlouhou animací přebíjení zbraně, která se spouštěla při každém novém vstupu do hry. Animace často znamenala vystavení hráčů zranitelnosti a snadnému zabití právě v momentech, kdy se vraceli zpět do akce.

V reakci na tuto frustraci vývojáři přišli s řešením. Sledgehammer Games nedávno na sociální platformě X (dříve Twitter) oznámili, že režim Gun Game bude nově dostupný v rámci rychlého hraní. Hlavním poselstvím bylo, že animace kontroly zbraně po respawnu již na malých mapách nebude hrát, což hráčům umožní bez přerušení okamžitě se zapojit zpět do hry.

Na sociálních platformách jako Reddit uživatelé vyjadřují nadšení, že již nebudou trpět nevyhnutelnými smrtmi na mapách typu Shipment kvůli animaci přebíjení.

Co na novinky říkáte? Jak vás baví Modern Warfare III? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář