Právě si prohlížíte Call of Duty: Modern Warfare III zaznamenává opravdu velkou vlnu nevole
Foto: callofduty.com // Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III zaznamenává opravdu velkou vlnu nevole

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / PLAYSTATION / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Za pár dní tu máme nový díl slavné série Call of Duty, jenž nás znova přese do vřavy válečných konfliktů. Avšak tento díl znamená velkou vlnu nevole.

Call of Duty Modern Warfare III má problém

Oslava 20 let série Call of Duty je zastíněna problematickým příchodem jejího nejnovějšího dílu. Týden před oficiálním vydáním měli majitelé dražších verzí hry možnost vyzkoušet si příběhovou kampaň, ale jejich reakce a první recenze naznačují, že nadšení není tak velké, jak se očekávalo.

Negativní ohlasy

Hráči vyjádřili velké znepokojení  s délkou příběhové kampaně, která je podstatně kratší než u předchozích dílů a nedosahuje očekávaného rozsahu. To vede k otázce, zda tvůrci vyvíjeli hru s opravdovou vášní nebo jen aby splnili vydavatelské termíny. Navíc se některé mise zdají být pouhou recyklací prvků z minulých her. Kritiku si odnáší také enormní velikost, kterou si Modern Warfare III ukousne z vašeho disku. O této zprávě jsme vás informovali pod přiloženým odkazem ZDE.

Někteří hráči předpokládají, že nový díl slouží jen jako úvod do multiplayerového režimu, zejména do oblíbeného Warzone. To by ukazovalo na strategii Activisionu přetvořit Call of Duty především v multiplayerovou hru. Tento směr by mohl být motivován touhou po zvýšení příjmů z mikrotransakcí, jako jsou balíčky se skiny, battle passy a XP boostery.


Pravé záměry

Navzdory rozšířeným obavám je stále nejisté, jaký dopad bude mít nový díl na budoucnost série. Zda bude Modern Warfare III znamenat novou éru pro tuto ikonickou značku, nebo povede k přehodnocení vývojových a marketingových strategií, se ukáže až po jeho vydání a podle toho, jak přijme komunita nový směr.

Zahráli jste si už příběhovou kampaň Call of Duty? Je podle vás tento díl ten nejhorší díl v celé sérii? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem nebo se přidej k nám na náš Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě pro další nálož novinek ze světa videoher.

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Ladislav

    Nevim, todle neni hra kterou bych si kupoval kvuli kampani, konkretne me zajima Zombies mod a doufam ze nebude udelanej jako DMZ a budou mi tam pobihat dalsi hraci ktery budou akorat prudit neustalym zabijenim kdyz na to maj x tisic jinejch modu v cely hre… Takze je mi to asi volny jaka kampan je, zahral sem si to jenom ze zvedavosti, ale chvalim ze to neni koridorovka ale je ta mapa dycky otevrna…

Napsat komentář