Právě si prohlížíte Capcom zaznamenává období velkého úspěchu
Foto: videogameschronicle.com

Capcom zaznamenává období velkého úspěchu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po vydaní hry Resident Evil 4 Remake a úspechu starších titulov spoločnosť Capcom získava nových fanúšikov. Môže to trošku nakopnúť vývoj nových hier.

Remake alebo nový diel Residentu?

U nás asi najznámejšia séria od Capcomu je Resident Evil. Po Remake verzií 4ky sa pravdepodobne konečne dočkáme remake verzie hry Code Veronica. Respektíve môže prísť ešte skôr nový hlavný diel. V súčasnosti nie je veľa informácií o pokračovaní série. Na druhej strane sa pripravuje filmové spracovanie s názvom RE Death Island, ktorý nám ukáže po dlhej dobe Jill Valentine. Nebola súčasťou hlavnej série už od RE 5 (Nepočítame Remake 3ky,ktorý bol dejom pred 5kou). Jej účasť vo filme by teoreticky mohol nadväzovať na jej účasť v najnovšom hernom spracovaní.

Všetky tieto faktory dopomáhajú značke Resident Evil a Capcom dosahovať úspešné predaje. Samozrejme nesmieme zabudnúť na konzolovú novinku Monster Hunter Rise, ktorý nedávno prišiel na PS platformu. Trochu pozornosti by si zaslúžila aj komunita série Devil May Cry pretože naposledy dostali PS5 verziu piateho dielu a pokračovanie je zatiaľ len vec teórií.

Všetky spomenuté značky majú vysoký potenciál prilákať ďalších fanúšikov s novým dielom. Capcom je na trhu hier už veľmi dlho a nevyzerá, že by mali záujem prestať s ich vývojom.

Hlavne prosíme developerov aby nerobili online verzie Resident Evil série nikoho to nezaujíma. Ďakujeme krásne za pochopenie.

Aká je Vaša najobľúbenejšia hra od Capcomu? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář