Právě si prohlížíte CD Project odhalil novou samostatnou hru
Zdroj: cdprojektred.com

CD Project odhalil novou samostatnou hru

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Studio CD Project stojící za populárními tituly The Witcher nebo Cyberpunk 2077 včera odhalilo samostatný díl pro karetní hru GWENT. Nová standalone hra nese pracovní název Project Gold Nekker. Co víme?

CD Projekt RED představuje projekt „zlatý nekker“

Herní portál IGN včera přišel s novinkou, která potěší hráče zábavné karetní hry Gwent. Podle všeho se nový samostatný díl pojmenovaný Golden Nekker v současné době nachází ve fázi vývoje, přesto bychom si jej mohli zahrát ještě letos.

IGN uvádí, že Project Golden Nekker bude zcela samostatná hra zaměřená čistě na singleplayer. Golden Nekker se tak bude jiný než současná verze Gwentu.  Vedoucí komunikace Gwent prozradil americkému hernímu webu IGN , že tento titul není hra ze skupiny Witcher Tales.

„Je to něco jiného a vytvořeno pro fanoušky, kteří si užívají hru Gwent, ale nemají tak velký důraz na soutěživost této hry.“

S oznámením hry CD Project mimo jiné zveřejnil několik koncept artů, týkající se Golden Nekker.  Další informace studio prozatím neposkytlo. Jak moc bude Project Golden Nekker odlišný od standalone titulu Witcher Tales: Thronebreaker?

Přesný datum vydání bohužel nevíme, přesto by měl Project Golden Nekker dorazit v průběhu letošního roku. Co si o novém projektu myslíte vy? Máte rádi karetní hru Gwent? Přidejte se také na náš Facebook.

Napsat komentář